Vítáme Vás v areálu penzionu Pulčínské skály a restaurantu Stodola s nově vybudovaným campem, kde jsme pro Vás připravili dvě TeePee, každé se čtyřmi postelemi a tři podsadové stany – ve dvou jsou oddělené postele a v jednom manželská postel. Je zde také možnost postavit si vlastní stany, či bivakovat jen tak pod širákem.

Postele jsou opatřeny mirolenovou matrací. Lůžkoviny nejsou součástí vybavení stanů a TeePee – vlastní karimatku a spacáky vždy sebou, do TeePee a podsadových stanů nepůjčujeme lůžkoviny. Všechny stany a TeePee mají dřevěnou podlážku a dřevěné postele.

Je zde k dispozici bohaté vyžití pro děti – houpačky, dřevěné koně, pískoviště, hřiště pro volejbal, nohejbal, badminton …).

Venkovní kuchyně, mycí žlaby, ohniště, WC, sprcha s teplou vodou, nabízíme také využití elektrických přípojek.

Přes den je camp přístupný všem a to zdarma. Kempovné vybíráme pouze za přespání v campu. Chcete-li u nás strávit noc, je nutné poplatek zaplatit na recepci penzionu, nebo v restauraci Stodola před ubytováním.V ceně ubytování je zahrnuto místo, elektrika, vodné, stočné, likvidace odpadků. Zaplacené ubytování platí do 10 hodin následujícího dne.

Parkování na parkovišti u penzionu pro návštěvníky campu není možné (případně je možné pouze po dohodě), toto je vyhrazeno pouze pro ubytované hosty penzionu.

 

Ceník

TeePee 500,-Kč na den za jedno

Podsadový stan 250,-Kč na den za jeden stan

Vlastní stan 50,-Kč na den za jednu osobu nad 6 let

 

Informace o rezervace a případné dotazy případné dotazy na tel. 602 824 664